Körös Apartman

Oldalainkat 41 vendég és 0 tag böngészi

Nyelvváltó / Language

Szép kártya elfogadóHelyfoglalás naptár

Március
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Bejelentkezés

Üdvözöljük a Körös Apartman honlapján!

Gyula városa nagyszerű turisztikai célpont, köszönhetően egyedülálló természeti és épített környezetének, egész évben pezsgő kulturális életének, a több évtizedes múltra visszatekintő Várszínháznak és Várfürdőnek s a fesztiválok, rendezvények sorának, melyeket kora tavasztól késő őszig rendezünk. E kellemes és csodás hangulatú kisváros számos látnivalóval, programmal és aktív pihenési lehetőségekkel várja vendégeit. A város nevezetességein kívül érdemes a környéket is felfedezni. Rengeteg szép kastély és kirándulóhely akad a közelben. A határ közelsége kapcsán Románia közeli részeit is bebarangolhatják az ide látogatók. Akár pihenni, kikapcsolódni vágyik akár pezsgésre és szórakozásra, nálunk egyaránt megtalálja számításait. Töltsön el Ön is néhány felejthetetlen napot városunkban családja vagy barátai társaságában!

 

Apartmanunk Gyula város központjában, új építésű társasházban igényesen kialakított, klímával ellátott első emeleti lakás tágas napfényes terekkel. 4 személy részére ideális. Igény szerint pótágy megoldható, illetve kisgyerekek számára utazóágyat tudunk biztosítani. Udvarról nyíló zárt garázzsal, 2 erkéllyel rendelkezik. Szórakozóhelyek, éttermek kb. 2-3 perc sétára találhatók és a várfürdő is könnyen megközelíthető. (kb. 10 perc gyalog) A város látnivalóitól, üzleteitől, illetve a sétálóutcától karnyújtásnyira helyezkedik el. Üdülési csekket nem áll módunkban elfogadni, viszont áraink nagyon kedvezőek, városunk gyönyörű. Változatos programokkal, szép környezetben várjuk kedves vendégeinket egész évben.